lev - תמונת טעינת אתר

דבורה אדר

לב סדנאות פוטותרפיה וצילום בסמארטפון

את LEV סדנאות פוטותרפיה הקמתי מתוך רצון חזק ואמיתי לתת לכל אדם באשר הוא, להביע ולהביא עצמו לידי ביטוי בדרך חדשה אותה לא הכיר קודם לכן. מתוך רצון להביא כל אדם לאהוב את עצמו בתוך הפריים ומחוצה לו, ולצד השלמה מלאה למה שעבר בילדותו. מהי פוטורפיה?פוטותרפיה היא שיטה המאפשרת לנו התבוננות פנימה באמצעות תמונות וצילום. בסדנאות אנחנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר דרך התמונות הקיימות לנו בטלפון או תמונות ילדות. אנו מביעים, יוצרים ולבסוף מצלמים - מזווית מבט חדשה.

 
"Life is a journey not a destination"
 
הי, אני דבורה (במלרע), אמא לשלושה מדהימים. שמם מכיל את האותיות "לב" מתוך הרצון שיהיו אנשים טובים עם לב רחב. בכלל, הלב מכוון אותי לכל אורך דרכי האישית והמקצועית.  אתגרים לא עוצרים אותי הם מניעים אותי קדימה. למדתי שלא משנה מה-נחישות, התמדה והליכה בלב שלם אמיתי וטוב אולי לא תמיד מביאה לתוצאות מידיות אך היא כן מעניקה תוצאות משמעתיות ומעצבות חיים. ובשביל זה אני כאן. זה היעוד שלי וזו המטרה שלי. להיות חלק מהלב ומהדרך שלכם.
אני מאמינה גדולה בשינוי והערכים המובילים אותי בחיי הם: אותנטיות, הגשמה וחופש
אחרי קבלת תואר בקרימינולוגיה, המשכתי ללימודי הנחיית קבוצות באוניברסיטת תל אביב, ללימודי פוטותרפיה במכללת תל חי, ללימודי אימון בגישה יהודית, סיימתי קורס מטפלים בשיטת "מסתרי הנפש" – אבחון תת המודע ועוד מגוון סדנאות והכשרות בתחום ההתפתחות אישית. בימים אלו אני לומדת לתואר שני בסוציולוגיה ארגונית באוניברסיטת בר אילן.
אני לומדת לכל אורך דרכי המקצועית ומאמינה שהתפתחות היא מנוע לצמיחה אישית ואנושית.
 ולכן הקמתי את LEV - workshops for the soul  עם קשת רחבה של תכנים לעבודה אישית וקבוצתית לפיתוח, גילוי התחברות וצמיחה.

מהי פוטורפיה? פוטותרפיה היא שיטה המאפשרת לנו התבוננות פנימה באמצעות תמונות וצילום. בסדנאות אנחנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר דרך התמונות הקיימות לנו בטלפון או תמונות ילדות. אנו מביעים, יוצרים ולבסוף מצלמים - מזווית מבט חדשה.

הסדנאות שלי עונות על צורך ומענה של קונפליקטים ואתגרים בנושאים שונים כמו: תקשורת בין עובדים/משתתפים, מענה של ביטוי אישי ורגשי, גיבוש צוות, חיזוק חידוד והנכחה של רצונות ועוד.

בתחילת דרכי ב- LEV בניתי תכנים ותוכניות להדרכה ופיתוח קבוצות כראש תחום פוטותרפיה בתוכנית פסיפס (צעירים בשירות לאומי עם צרכים מיוחדים) הארצית. במסגרת עבודתי אני מנחה סדנאות פוטותרפיה וצילום בסמרטפונים למוסדות, עמותות ופרטיים כמו צוותי בתי חולים, בני נוער (כמו גם נוער בסיכון) עובדים ומנהלים בארגונים, רשויות מקומיות ותוכנית הדגל שלי בשנה האחרונה היא השתלמויות לאנשי חינוך במגוון נושאים. (אני מופיעה כחלק ממאגר המרצים בפסג"ה ובתוכניות "הכלה והשתלבות" של משרד החינוך) ניתן לקיים סדנאות תהליכיות / חד יומיות ולשלב תכנים מתוך עולם התוכן של הארגון לפי דרישה.

בנוסף אני נותנת שירותים של כתיבה וצילום לארגונים ולפרטיים כי אני אוהבת סיפורים ואנשים וסיפורים של אנשים וארגונים. כי הסיפור שלך זה ה"לב" שלך שמוביל אותך. זה מה שחי בך, זה מה שאתה. ושם בדיוק אני רוצה להיות בשבילך.
 

Follow me

הרשמו לניוזלטר שלי כדי לקבל חדשות, עדכונים ופרויקטים עדכניים שאנו עובדים עליהם

תוכלו למצוא אותי

כתובת:
כל הארץ וכל העולם (-;
טלפון:
052-4684017
דוא"ל:
לב סדנאות צילום בנייד

שמרו על קשר

© כל הזכויות שמורות לדבורה אדר סדנאות פוטותרפיה