lev - תמונת טעינת אתר

דבורה אדר

לב סדנאות פוטותרפיה וצילום בסמארטפון

את LEV סדנאות פוטותרפיה הקמתי מתוך רצון חזק ואמיתי לתת לכל אדם באשר הוא, להביע ולהביא עצמו לידי ביטוי בדרך חדשה אותה לא הכיר קודם לכן. מתוך רצון להביא כל אדם לאהוב את עצמו בתוך הפריים ומחוצה לו, ולצד השלמה מלאה למה שעבר בילדותו. מהי פוטורפיה?פוטותרפיה היא שיטה המאפשרת לנו התבוננות פנימה באמצעות תמונות וצילום. בסדנאות אנחנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר דרך התמונות הקיימות לנו בטלפון או תמונות ילדות. אנו מביעים, יוצרים ולבסוף מצלמים - מזווית מבט חדשה.

"Life is a journey not a destination"
איזה כיף שהגעת לכאן! היי, אני דבורה אדר, אמא לשלושה מדהימים. שמם מכיל את האותיות "לב" מתוך הרצון שיהיו אנשים טובים עם לב רחב. וככה נוצר שמו של העסק שלי :) 

בכלל, הלב מכוון אותי לכל אורך דרכי האישית והמקצועית. אתגרים לא עוצרים אותי הם מניעים אותי קדימה. למדתי שלא משנה מה - נחישות, התמדה והליכה בלב שלם אמיתי וטוב אולי לא תמיד מביאה לתוצאות מידיות אך היא כן מעניקה תוצאות משמעתיות ומעצבות חיים. ובשביל זה אני כאן. זה היעוד שלי וזו המטרה שלי. להיות חלק מהלב ומהדרך שלכם.
אני מאמינה גדולה בכוחה של קבוצה ובשינוי והערכים המובילים אותי בחיי הם: אותנטיות, הגשמה וחופש.

אחרי קבלת תואר בקרימינולוגיה, המשכתי ללימודי הנחיית קבוצות באוניברסיטת תל אביב, ללימודי פוטותרפיה במכללת תל חי, ללימודי אימון בגישה יהודית, סיימתי קורס מטפלים בשיטת "מסתרי הנפש" – אבחון תת המודע ועוד מגוון סדנאות והכשרות בתחום ההתפתחות אישית. וממש לפני שנתיים סיימתי את התואר השני בפסיכולוגיה חברתית באוניברסיטת בר אילן.
אני לומדת לכל אורך דרכי המקצועית ומאמינה שהתפתחות היא מנוע לצמיחה אישית ומקצועית.
 ולכן הקמתי את LEV - workshops for the soul  עם קשת רחבה של תכנים לעבודה אישית וקבוצתית לפיתוח, גילוי התחברות וצמיחה. הסדנאות שלי עוסקות בעיקר בפיתוח מיומנויות רכות ופיתוח חוסן הכלי המרכזי שאיתו אני עובדת הוא פוטותרפיה.
מהי פוטורפיה? פוטותרפיה היא שיטה המאפשרת לנו התבוננות פנימה באמצעות תמונות וצילום. בסדנאות אנחנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר דרך התמונות הקיימות לנו בטלפון או תמונות ילדות. אנו מביעים, יוצרים ולבסוף מצלמים - מזווית מבט חדשה.
הסדנאות שלי עונות על צורך ומענה של קונפליקטים ואתגרים בנושאים שונים כמו: תקשורת בין עובדים/משתתפים, מענה של ביטוי אישי ורגשי, גיבוש צוות, חיזוק חידוד והנכחה של רצונות ועוד.
בתחילת דרכי ב- LEV בניתי תכנים ותוכניות להדרכה ופיתוח קבוצות כראש תחום פוטותרפיה בתוכנית פסיפס (צעירים בשירות לאומי עם צרכים מיוחדים) הארצית. במסגרת עבודתי אני מנחה סדנאות פוטותרפיה למוסדות, עמותות ופרטיים כמו צוותי בתי חולים, עובדים ומנהלים בארגונים, רשויות מקומיות ותוכנית הדגל שלי בשנתיים האחרונות היא השתלמויות לאנשי חינוך במגוון נושאים. ניתן לקיים סדנאות תהליכיות / חד יומיות ולשלב תכנים מתוך עולם התוכן של הארגון לפי דרישה.
"צילום זו שפה שמעבירה מסרים. אני מאמין בכוחו של הצילום להעביר רעיון, חוויה, מחשבה ופנטזיה אל הפועל בדרך הייחודית והמרגשת ביותר" (רונן אקרמן)

תוכלו למצוא אותי

כתובת:
כל הארץ וכל העולם (-;
טלפון:
052-4684017
דוא"ל:
לב סדנאות צילום בנייד

שמרו על קשר

© כל הזכויות שמורות לדבורה אדר סדנאות פוטותרפיה